O mnie/Współpraca

Cześć! Kilka słów więcej o autorze,

oraz o tym jaki jest cel bloga.

Jestem szczęśliwą mamą i żoną, z głową pełną pomysłów i sposobów na wszystko.

Jestem również magistrem filologii angielskiej UWr z przygotowaniem pedagogicznym, egzaminatorem maturalnym z języka angielskiego oraz praktykującą nauczycielką/lektorem języka angielskiego, języka który, jest w centrum mojego bloga, celem samym w sobie, oraz jedną z wielu rzeczy, które lubię!

Na blogu piszę o gramatyce języka angielskiego, sposobach uczenia się, pomysłach na lekcje, ale również o dwujęzyczności, którą praktykuję w swoim domu (mówiąc co córki po angielsku). Polecam i recenzuję aplikacje, strony, książki, które uznaję za wartościowe i pomocne dla uczących się lub nauczycieli.

Wiele tekstów na moim blogu jest w dwóch językach, zatem będziesz mogła/mógł wykorzystać go do nauki/praktyki języka zarówno jako uczeń jak i nauczyciel. Dlaczego? Ponieważ będzie napisany również w języku angielskim, dzięki czemu wzbogacisz swoje słownictwo z zakresu omawianej tematyki. Możesz również wydrukować go w wersji anglojęzycznej do przeczytania dla swoich uczniów (z podaniem źródła), poddać dyskusji lub pobrać karty pracy z zadaniami, które często dołączam do tekstów.

Na mojej stronie z pewnością znajdziesz sporo plików PDF do darmowego pobrania. Pliki te są moją własnością, którą udostępniam do użytku własnego, objęte są również prawami autorskimi. Pliki nie podlegają sprzedaży oraz kopiowaniu w innej formie niż stworzone przez autora. Z góry dziękuję za uszanowanie mojej pracy włożonej w materiały. Mam nadzieję, że materiały będą pomocne i dasz mi znać czy się sprawdziły!

Kliknij „Lubię to” na moim fanpage’u, zapisz się na newsletter i obserwuj. Na pewno napiszę wiele ciekawych rzeczy:)

Jeśli coś szczególnie Ci się spodoba, udostępnij, podziel się opinią w komentarzu, polub na Facebooku. Tymi sposobami przyczyniasz się do utrzymania mojej motywacji do pisania coraz to ciekawszych rzeczy!:)

Zapraszam również do śledzenia mnie na Instagramie (blog od kuchni, info o nowych wpisach), oraz na Pinterest (gdzie znajdziesz wiele materiałów do nauki języka angielskiego).

WSPÓŁPRACA:

Jeśli masz pomysł na współpracę, napisz do mnie na: contact@elikeenglish.pl lub eelikeenglish@gmail.com.

Chętnie piszę ciekawe teksty, artykuły, lubię wyzwania, a poniżej lista moich propozycji.

Formy współpracy:

  • pisanie artykułów/tekstów
  • szkolenia
  • patronat bloga/artykułu/cyklu artykułów (logo przy nazwie bloga/artykułu/cyklu)