O co chodzi?

Cześć! Kilka słów więcej o autorze,

oraz o tym jaki jest cel bloga.

Jestem szczęśliwą mamą i żoną, z głową pełną pomysłów i sposobów na wszystko.

Jestem również magistrem filologii angielskiej UWr z przygotowaniem pedagogicznym i praktykującą nauczycielką/lektorem języka angielskiego, języka który, jest w centrum mojego bloga, celem samym w sobie, oraz jedną z wielu rzeczy, które lubię!

Na blogu zamierzam pisać o sprawach/wydarzeniach bezpośrednio związanych z językiem angielskim lub z jego nauczaniem, ale także o rzeczach związanych z nim pośrednio (teksty kulturowe) i wówczas w dwóch językach.

Zatem, jeśli mój tekst nie będzie zawierał informacji powiązanych z gramatyką, to i tak będziesz mogła/mógł wykorzystać go do nauki/praktyki języka zarówno jako uczeń jak i nauczyciel. Dlaczego? Ponieważ będzie napisany również w języku angielskim, dzięki czemu wzbogacisz swoje słownictwo z zakresu omawianej tematyki. Możesz również wydrukować go w wersji anglojęzycznej do przeczytania dla swoich uczniów (z podaniem źródła).

Na mojej stronie z pewnością znajdziesz sporo plików PDF do darmowego pobrania. Pliki te są moją własnością, którą udostępniam do użytku własnego, objęte są również prawami autorskimi. Pliki nie podlegają sprzedaży oraz kopiowaniu w innej formie niż stworzone przez autora. Z góry dziękuję za uszanowanie mojej pracy włożonej w materiały. Mam nadzieję, że materiały będą pomocne i dasz mi znać czy się sprawdziły!

Oczekuj więc ciekawych tekstów! Chcę pisać o gramatyce i o nauce języka, o sprawach związanych z pracą nauczyciela języka angielskiego, o wszystkim co związane z maturą, o ciekawostkach i o rzeczach które mnie zainteresują a które są na topie/ o których się mówi/ lub są ponadczasowe  (i które mam nadzieję zainteresują też Ciebie).

Zatem kliknij „Lubię to” na moim fanpage’u, zapisz się na newsletter i obserwuj. Na pewno napiszę wiele ciekawych rzeczy:)

Jeśli coś szczególnie Ci się spodoba, udostępnij, podziel się opinią w komentarzu, polub na Facebooku. Tymi sposobami przyczyniasz się do utrzymania mojej motywacji do pisania coraz to ciekawszych rzeczy!:)

Zapraszam również do śledzenia mnie na Instagramie (blog od kuchni, info o nowych wpisach), oraz na Pinterest (gdzie znajdziesz wiele materiałów do nauki języka angielskiego).