Father’s Day English lesson material.

Tak się stało, że pracując nam materiałem do przyszłego wpisu natknęłam się na podcast związany z obchodzeniem Dnia Ojca. Dużo mi nie trzeba było, żeby zaproponować Wam lekcję w tym temacie. Lektorzy i nauczyciele – to dobry temat na lekcje zdalne w nadchodzącym ostatnim tygodniu nauki! Uczący się angielskiego, poćwiczcie swój angielski z tematyką Dnia Ojca!

Kilka dni temu dodałam na fanpage elikeenglish post, w którym poprosiłam gorąco wszystkich nauczycieli i osoby korzystające z moich materiałów o wypełnienie króciutkiej ankiety. W lipcu mija rok (update 2021, to już dwa lata! <3) odkąd zaczęłam tutaj pisywać i z miesiąca na miesiąc pojawiało się więcej materiałów lekcyjnych chociaż nie to było pierwszym planem bloga (!) (może napiszę o tym kiedyś?).

Kliknij w obrazek i zajrzyj do środka!

Najczęściej widzę lajki, często komentarze <3, ale w ankiecie przeczytałam Wasze opinie, sugestie i mnóstwo słów zachęty do dalszego rozwoju! Cieszę się, że są osoby, które wiedzą jak wiele czasu i wysiłku pochłania tworzenie takich treści, nie ukrywam, że czasami z nadmiaru zajęć chce się rezygnować (!). Wasze lajki sprawiają, że post jest widoczny dla większej ilości obserwujących, udostępnienia na tablicach czy w grupach również:)

A oto karta pracy na bazie podcastu Father’s Day do pobrania. Kliknij w obrazek aby pobrać plik PDF, zostaw ślad pod wpisem i podziel się z kimś <3

Materiał będzie dobry dla poziomów A2+, czyli jest bardzo uniwersalny. Mocniejsze grupy mogą go jedynie odsłuchać, słabsze posilą się również artykułem.

Pobierz klikając w obrazek

Jesteś nauczycielem języka angielskiego w szkole średniej? Zapraszam Cię do grupy na Facebooku Nauczyciele angielskiego szkół średnich gdzie będziemy wymieniać się doświadczeniami, formami pracy tylko w tej grupie wiekowej! Jeśli chcesz zostać dodany do grupy odpowiedz na pytania i wpisz ogólną nazwę szkoły, w które uczysz:)!

Chcesz dostawać dodatkowe materiały lekcyjne? Zapisz się na mój newsletter a raz na dwa tygodnie wyślę Ci materiał, którego nie ma na blogu! Prezentacje, karty pracy, linki, opinie, ciekawostki, kody promocyjne. No.. i oczywiście kilka miłych słów ode mnie ?

Jeśli chcesz wiedzieć więcej co u mnie od kuchni, obserwuj mnie na Instagramie! Jestem też na Pinterest gdzie przypinam piękne grafiki, cytaty, materiały i inspiracje <3

1 komentarz

  • Dziękuję za materiał wykorzystałam w zdalnym nauczaniu klasy 7

Dodaj komentarz