Ferie, ferie i po feriach. Materiał lekcyjny na dobry początek!

Ferie, ferie i po feriach. Myślałam długo o materiałach rozpoczynających nowy rok, ale na blogu już takie w zasadzie były. Kilka razy już linkowałam kartę pracy z tamtego roku komuś, kto prosił o materiał do konwersacji na po feriach (dostępną tutaj), ale czułam niedosyt ponieważ karta ta nie do końca odpowiada warunkom pracy zdalnej i obecnej sytuacji. Zapytałam więc Was na wspaniałych moich grupach: „Nauczycieli angielskiego szkół średnichoraz „Materiały do lekcji angielskiego elikeenglish” i pomyślałam, że jeszcze zdążę coś przygotować! Siadłam do pracy i powstał ten spontaniczny wpis. Normalnie to przygotowywałabym się dłużej, może wysłałabym materiał newsletterem?

Myślę, że jeśli lubisz moje materiały i bloga, to na newsletter się chętnie wpiszesz i jak lubisz moje treści to je skomentujesz, dasz lajka, udostępnisz. To mnie motywuje do pracy! A bez nowych odbiorców nie mogę się przecież rozwijać! <3

Kliknij w obrazek by pobrać prezentację do speakingu na Twoje po feryjne lekcje 🙂 Skomentuj, prześlij dalej! To materiał na ten tydzień, do kogo dojdzie ten skorzysta, a ja bym chciała, żeby dotarł do jak największej liczby lektorów i nauczycieli!

Aha.. mała nowinka. Od lutego na Elikeenglish rusza projekt językowy! Raz w tygodniu opublikuję odcinek relacji/stories na swoich profilach, z codziennym autentycznym (z książek, książeczek dla dzieci) słownictwem, które trudno jest znaleźć w słowniku! Praktykuję dwujęzyczność mówiąc do córki po angielsku i wiem, jak bardzo codzienne zwroty są przydatne ! Upewnij się, że obserwujesz mnie na mediach społecznościowych! 🙂 Niedługo ruszają kolejne projekty!

Dodatkowe materiały, kody rabatowe na materiały premium przesyłam w newsletterze !:) Dopisz się! Zostaw komentarz pod wpisem !

(Zapisując się zgadzasz się na otrzymywanie wiadomości z aktualnościami bloga oraz akceptujesz politykę prywatności strony)

Chcesz więcej? Cały blog jest pełen materiałów lekcyjnych w różnej formie! Więcej inspiracji znajdziesz w zakładce download lessons, a jeszcze więcej otrzymasz na skrzynkę e-mail jeśli zapiszesz się do mojego newslettera! Co dwa tygodnie wysyłam aktualności, nowości i dodatkowe materiały, ciekawe linki czy kody rabatowe na produkty premium!

Jeśli chcesz uczyć swoje dziecko lub pomagać mu nabyć język obcy, chciał/abyś śledzić nasze postępy (mówię do swojego dziecka po angielsku) oraz poczytać coś w temacie dwujęzyczności zamierzonej, dołącz do grupy mojej strony, na której dzielę się tym co u nas się dzieje i tym co czytamy/słuchamy/robimy w temacie nauki angielskiego!

EASTER PACK! Przydałby Ci się taki materiał ? Daj mi znać!

Dodaj komentarz