Lekcja premium do pobrania i dlaczego robię co robię?

Do dziś pamiętam moje lekcje języka angielskiego w liceum, gdy wchodziłam zniechęcona do sali przygotowując się psychicznie na nudne i monotonne zajęcia polegające jedynie na wykonywaniu setek zadań jednego po drugim. To wspomnienie i negatywne emocje towarzyszące lekcjom językowym wciąż motywują mnie do działania i sprawiają, że po prostu nie potrafię pracować z jedną formą pracy i lubię urozmaicać swoje lekcje. Jak ma się to do bloga?

Lubię swoją pracę najbardziej, gdy moje pomysły sprawiają, że smętne i znudzone twarze, zmieniają swój wyraz na zainteresowany i zaciekawiony. Lubię gdy moje działania motywują. Uważam, że język angielski jest najlepszym przedmiotem jaki „trafił” mi się do nauczania. Dlaczego? Bo na angielskim można wszystko. Ale po angielsku. Lubię to powtarzać, bo to prawda. Na tyle sposobów można urozmaicić lekcje językowe, że głowa mała.:)

Ostatnio bardzo sprawdzają mi się lekcje zdalne zbudowane na jednej karcie pracy, którą przesyłam do swoich uczniów jako przerwę w pracy z podręcznikiem oraz jako urozmaicenie. Jestem pewna, że część z Was już z tych lekcji skorzystała! Jeśli nie, zapraszam do darmowego pobierania!

Ponieważ mam mnóstwo pomysłów, swoje lekcje udostępniam, ale nie rzadko ja je po prostu tworzę specjalnie z myślą Was. Lekcje, które uważam za wyjątkowo atrakcyjne to np. lekcja motywacyjna (po co uczyć się angielskiego) czy lekcja pełna materiałów na Past Simple i Past Continuous. Obudowa lekcji zajmuje sporo czasu, mam więc wielką prośbę. Jeśli pobierzecie materiały i uznacie je za przydatne, udostępnijcie je na social media, zostawcie komentarz na blogu i polubcie post! To sprawia, że więcej osób może z nich skorzystać a ja mam więcej motywacji do pracy!

A dziś mam dla Was specjalną lekcję premium. Dlaczego premium..?

Praca nad nią zajęła mi sporo czasu ponieważ chciałam upewnić się, że jest ciekawa i zawiera różne formy pracy. Gdy już miałam kończyć pomyślałam że dobrze by było stworzyć do niej zestaw maturalny – i tak lekcja może spokojnie starczy na pełne 60 minut pracy spokojnym tempem. Tak powstała lekcja w temacie zdalnego nauczania, które wszyscy tak dzielnie praktykujemy i podczas którego tyle eksperymentujemy.

Lekcję premium pobierzesz poniżej, a jeśli chcesz regularnie otrzymywać dodatkowe treści i rabaty na materiały, dołącz do mojego newslettera!

Kliknij w obrazek i pobierz lekcję <3 ! Zostaw komentarz , udostępnij jako thank you to me !:)

Dodatkowo linkuję Wam dwa ciekawe artykuły po angielsku w temacie zdalnego nauczania na świecie, które również możecie wykorzystać wysyłając uczniom i prosząc ich o streszczenie, podsumowanie lub o ich własne zdanie na temat. Polecam! Artykuł 1 i artykuł 2.

Koniecznie pobierz również moją pomysłową lekcję na 3 maja w oparciu o wideo! Pobierz kartę pracy klikając w obrazek!

Jesteś nauczycielem języka angielskiego w szkole średniej? Zapraszam Cię do grupy na Facebooku Nauczyciele angielskiego szkół średnich gdzie będziemy wymieniać się doświadczeniami, formami pracy i materiałami tylko w tej grupie wiekowej!

Polub mój fanpage na Facebooku, zapisz się na newsletter by śledzić wszystkie aktualności, dostawać dodatkowe materiały do pobrania i być na bieżąco! ? Nie spamuję ! Zapraszam Cię też na moje tablice na Pinterest, gdzie stale przypinam przydatne materiały do nauki języka oraz na moje konto na Instagramie, gdzie 3 razy w tygodniu dodaję nowe kolokacje do nauki na poziomie B2<!

Dodaj komentarz