Matura planner – zaplanuj naukę pobierz planer!

Już połowa stycznia! Matura za kilka lub kilkanaście miesięcy! A ponieważ do matury najlepiej uczyć się systematycznie, przygotowałam specjalny Matura Planner w pdf, w którym znajdziecie wszystkie wymagane treści!

Planer to kilkustronicowy plik w kolorze lub czarno biały do druku, w którym znajdziecie treści wymagane na wybranym przez siebie poziomie (podstawowy lub rozszerzony), a obok kilka kolumn do robienia notatek i zaznaczania kiedy udało Wam się przerobić dany materiał. Dzięki odznaczaniu przerobionego materiału będziecie dokładnie wiedzieć co już umiecie, a co jeszcze należy powtórzyć! Usystematyzowane notatki, które uzupełniane aż do matury dadzą Wam pewność, że nie zapomnieliście o niczym! Wymagane treści zgodne z informatorem maturalnym!

Nauczyciele i lektorzy! Ci z Was, którzy uczą w szkołach średnich i przygotowują do matury! Polecam wydrukowanie dla uczniów Matura Planner i zachęcenie ich do samodzielnego powtarzania i analizowania materiału wymaganego na egzaminie. Planer jest też świetnym monitoringiem pracy na lekcjach indywidualnych nauczyciel-uczeń, tak więc gorąco polecam Wam na lekcje prywatne!

Pobierz planer w kolorze tutaj: Matura Planner matura podstawowa lub Matura Planner matura rozszerzona.

A tutaj wersja czarno biała dla opornych drukarek (np mojej:D) Matura Planner matura podstawowa czarno-biały, Matura Planner matura rozszerzona czarno-biały. Powodzenia w nauce!! I jeśli skorzystasz, udostępnij mój wpis, skomentuj, polub :)!

Zdajesz maturę? Zapraszam Cię do dołączenia do grupy mojej strony na Facebooku, w której dodaję przydatne materiały i porady dotyczące matury z języka angielskiego.

ZDAJESZ MATURĘ? Przygotuję Cię jako egzaminator maturalny! Zapisz się do mnie na zajęcia online!

6 komentarzy

Dodaj komentarz