Lekcja zdalna: Easter holiday.

Ponieważ zbliża się Easter holiday, mam dla Was English Teachers gotowe materiały do zdalnych lekcji na dwóch poziomach. Przygotowałam je specjalnie na ten wymagający czas, możecie zatem wysłać Waszym uczniom gotowe kopie z zadaniem i materiałem wideo!

Chociaż sama nie obchodzę Świąt Wielkanocnych malowaniem jajek, tradycje wielkanocne są zawsze szeroko omawiane na zajęciach języka obcego. Jest to jedno z ważniejszych świąt obchodzonych na świecie i zawsze warto zaznajomić naszych uczniów ze sposobem ich obchodzenia lub po prostu nauczyć ich nowego słownictwa czy też prawidłowej wymowy.

Kliknij w obrazek by zajrzeć do środka!

Zbudowałam zatem proste ale ciekawe lekcje dotyczące Świąt Wielkanocnych dla moich i Waszych uczniów.

1 . Lekcja na czytanie ze zrozumieniem poziom B2+.

Karta pracy dla ucznia tutaj, karta pracy z odpowiedziami dla nauczyciela tutaj.

2 . Lekcja na ćwiczenia w słuchaniu, na podstawie wideo. Krótkie przyjemne zadanie. Kliknij w obrazek by pobrać materiały.

3 . Lekcja na ćwiczenia w słuchaniu, na podstawie wideo. Ciekawe zadanie na słownictwo i wymowę! Kliknij w obrazek by pobrać materiały.

Kliknij w obrazek i zajrzyj do środka!

Jeśli przydadzą Ci się materiały, będę wdzięczna za komentarz tu pod wpisem na blogu takie małe „dzięki” oraz o lajka dla wpisu! 🙂 Jeśli jeszcze nie pobrałe/aś ciekawej lekcji Coronavirus in Great Britain, zapraszam Cię również do darmowego skorzystania.

Jesteś nauczycielem języka angielskiego w szkole średniej? Zapraszam Cię do grupy na Facebooku Nauczyciele angielskiego szkół średnich gdzie będziemy wymieniać się doświadczeniami, formami pracy i materiałami tylko w tej grupie wiekowej!

Polub mój fanpage na Facebooku, zapisz się na newsletter by śledzić wszystkie aktualności, dostawać dodatkowe materiały do pobrania i być na bieżąco! 🙂 Nie spamuję ! Zapraszam Cię też na moje tablice na Pinterest, gdzie stale przypinam przydatne materiały do nauki języka oraz na moje konto na Instagramie, gdzie 3 razy w tygodniu dodaję nowe kolokacje do nauki na poziomie B2<!

9 komentarzy

Dodaj komentarz